חוק הנגשת אתרים

אחד הנושאים החשובים בעולם האינטרנט הוא "נגישות אתרים".

הנגשת אתרים היא חובה מוסרית וכיום זה חובה על פי חוק. כל אתר חדש שעולה לאוויר חייב להיות נגיש!
העונש למפר חוק זה הוא משפט ללא הוכחת נזק על סך 50 אלף ש"ח צמוד למדד. (ומעבר לכך יש גם חבות פלילית על בעל האתר ומנהל העסק).
מעבר לחוק היבש, על פי סקר של מייקרוסופט, 25% מן האוכלוסייה מתקשה בגלישה באינטרנט. נתון זה אומר שאחד מארבעה אנשים יתקשה ליהנות מן האתר שלך בצורה מיטבית. זה נתון שכדאי לשים לב אליו.
האידיאל מבחינתך הוא שכולם ייהנו מן האתר ויהפכו ללקוחות ולכן חשוב לדאוג שכולם רואים את האתר במיטבו.

(יש רמות שונות של לקות, יש אנשים שמתקשים יותר מאחרים והאינטרס שלך כבעל עסק הוא שכולם ייהנו מן האתר. הנוסחא היא פשוטה, יותר גולשים באתר = יותר לקוחות פוטנציאלים)

אנחנו בOCW מאמינים במחוייבות החברתית של ההנגשה. אנו עושים את המקסימום על מנת שכולם יוכלו לגלוש באתרי האינטרנט שלנו בצורה שווה.
מנכ"ל OCW מחזיק בתעודת "יועץ נגישות" מטעם עמותת נגישות ישראל.
בנוסף אנו מפתחים כלים למתכנתים כדי להקל על מלאכת ההנגשה ומקיימים הרצאות וסדנאות בנושא נגישות אתרים (היתה לנו הזכות להרצות על נגישות בוורדקמפ האחרון).

מעוניין להנגיש את האתר שלך? פנה אלינו לקבלת הצעת מחיר

חוק הנגשת אתרים
סיבות נוספות להנגשת האתר שלך

סיבות נוספות להנגשת האתר שלך

כאשר אתה מנגיש את האתר שלך לתוכנות קוראות מסך אתה מנגיש את האתר גם לזחלנים שקוראים מסך (מנועי החיפוש) וגוגל מתחשבת בזה בדירוג התוצאות במנוע החיפוש. יש קשר ישיר בין הנגשה לקידום אתרים והוראות שתשמע מיועץ הנגישות שלך יסייעו גם למקדם האתרים.

תוספת של לקוחות פוטנציאלים שלא היו מגיעים אלמלא האתר היה מונגש.

החסרונות של הנגשת אתרים – כמו כל דבר בחיים זה מצריך השקעה וזה עולה כסף. אך זוהי השקעה בעסק שלך.

החוק היבש אומר שכל אתר חדש שעולה לאוויר חייב להיות נגיש ברמת AA לפחות (למעט אתרים שקיבלו פטור). לאתרים ישנים יש כרגע ארכה להנגיש עד אוקטובר 2017.

לקבלת הצעת מחיר