תוסף חנות מראה לZAP – עבור WOOCOMMERCE - תוסף ליצירת אתר מראה לזאפ בקלות

מהיום אין צורך במתכנת כדי ליצור אתר מראה לחנות הWOOCOMERCE שלך

כדי להוסיף את המוצרים שלך לזאפ יש צורך ליצור אתר מראה – אתר XML בתצורה מיוחדת שמכיל את כל המוצרים שברצונך למכור בחנות. המוצרים צריכים להופיע מסודרים לפי הקטגוריה שלהם וצריכים להכיל את המחיר של המוצר, התמונה ופרמטרים נוספים.

מכיוון שפנו אלינו כמה וכמה פעמים כדי לפתח אתר מראה לזאפ, החלטנו להרים את הכפפה ופיתחנו תוסף לווקומרס, אתה פשוט מתקין תוסף באתר שלך לוחץ על כמה הגדרות וזהו! האתר שלך מוכן לסריקה באמצעות זאפ.

תוסף זה משהו כללי שיכולים להתקין אותו על הרבה סוגים של חנויות והוא אמור להתאים לכולם. ולכן היינו צריכים לחשוב על בעיות שיצוצו לאנשים תוך כדי שימוש בתוסף.

 

האתגרים שאיתם התמודדנו היו:

  • מה אם המשתמש ירצה להוסיף את כל המוצרים מלבד קטגוריה ספציפית או מוצר ספציפי?
  • איך נקל על המשתמש כדי שלא יצטרך להזין תיאור מוצר עבור כל מוצר ומוצר?
  • איך נגן על המשתמש מסורקים אחרים שיכולים לסרוק את המוצרים שבחנות?

החרגת מוצר או קטגוריה מאתר המראה
נתנו למשתמש אופציה בניהול התוסף לבחור קטגוריות ספציפיות שייסרקו לאתר המראה. קטגוריות אלה בלבד יועברו לזאפ.
מעבר לזה, הוספנו בכל עמוד מוצר אופציה להחריג מוצר ספציפי זה מן הסריקה.

 

הזנת תיאור אוטומטי למוצרים
עשינו חושבים והבנו שהמשתמש כותב תיאור על המוצר שלו בכל מקרה ועדיף שניקח את התיאור הכתוב באתר. לכן המערכת לוקחת את התיאור שבאתר כתיאור המוצר לזאפ.

מה אם המשתמש רוצה לכתוב תיאור שונה עבור זאפ?
יצרנו תיבה נוספת בעמוד המוצר. מטרת התיבה היא כתיבה של תיאור שונה עבור זאפ. במידה והמשתמש רוצה תיאור שונה לזאפ הוא יכול לכתוב את התיאור בתיבה זו וזה התיאור שיופיע.

איך נגן על האתר מסורקים אחרים שאינם זאפ?
נתנו למשתמש את האופציה לבחור העצמו את השם של הקובץ שיווצר, הקובץ שמכיל את המוצרים של אתר המראה יימסר לזאפ ורק לזאפ יהיה את הכתובת אליו. המלצנו למשתמשים שלא לתת שמות גנריים כמו zap.xml וכדו" אלא שמות פרטניים יותר שיקשו על מציאתם וכך המידע יהיה בטוח יותר.